Ewidencja Narzędzi
środa Luty 21st 2018
Program Narzędziownia jest to najlepiej sprzedający się obecnie program do zarządzania Narzędziownią. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu oraz nowoczesnych technologii, czyni go prostym, czytelnym i niezawodnym. Już 300 firm codziennie używa Programu Narzędziownia, już 300 firm oszczędza pieniądze na niepotrzebny zakup narzędzi! Pobierz wersję DEMO i zastanów się , dlaczego nie ma Programu Narzędziownia jeszcze w Twojej Firmie!

Treści własne

Archiwa

Skanery Kodów Kreskowych

 

 

Pierwsze skanery kodów kreskowych były wyposażone w diodę L.E.D , która miała bardzo mały zasięg działania. Praktycznie Skaner Kodów Kreskowych musiał być przyłożony w odległości kilku centymetrów.

Obecnie stosuje się bardziej zaawansowane skanery kodów kreskowych wyposażonych w technologię laserową. Dzięki jej zastosowaniu, zasięg zwiększył się nawet i kilkuset-krotnie podobnie jak i prędkość odczytu.

Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth, skanery zyskały nową funkcjonalność, a mianowicie mogły zostać wykorzystywane bezprzewodowo. Skanery Bezprzewodowe, zwykle mają zasięg od kilku do kilkudziesięciu(set) metrów, w zależności od modelu.

Skanery możemy dzielić na kilka kategorii, ale głównie dzielimy je na:

  • przewodowe
  • bezprzewodowe

Odczyt Danych:

  • 1D
  • 2D
  • DPM

 

Tak wyglądają skanery dostępne w ofercie naszej firmy.

Kliknij aby dowiedzieć się szczegółów technicznych oraz cen:

PWSK Skanery