Ewidencja Narzędzi
środa Luty 21st 2018
Program Narzędziownia jest to najlepiej sprzedający się obecnie program do zarządzania Narzędziownią. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu oraz nowoczesnych technologii, czyni go prostym, czytelnym i niezawodnym. Już 300 firm codziennie używa Programu Narzędziownia, już 300 firm oszczędza pieniądze na niepotrzebny zakup narzędzi! Pobierz wersję DEMO i zastanów się , dlaczego nie ma Programu Narzędziownia jeszcze w Twojej Firmie!

Treści własne

Archiwa

Obsługa programu Narzędziownia®

Idea działania „Programu Magazynowego Narzędziownia®”

Dzięki długoletniemu działaniu na Polskim rynku firma PWSK zapragnęła stworzyć idealny program dla obsługi magazynu. Wieloletnia praca przyczyniła się do wydania już trzeciej wersji wielokrotnie nagradzanego programu komputerowego jakim jest „Narzędziownia®”.

Być może nazwa wskazuje tylko jedno zastosowanie dla naszego produktu, lecz w rzeczywistości jest to potężny kombajn, który dzięki swojej budowie i możliwościach znajdzie zastosowanie w każdym magazynie, w każdym miejscu gdzie wymagane jest pełne ewidencjonowanie asortymentu, na inwentaryzacji kończąc.

Magazyn narzędzi, program magazynowy narzędziownia

Program ma za zadanie maksymalnie ułatwić pracę magazynierów czy narzędziowców poprzez uproszczenie wszelkich procedur do całkowitego minimum, zapewnienie ciągłej kontroli nad stanem magazynu, ułatwieniem wypełniania koniecznej dokumentacji, a dzięki wprowadzeniu obsługi podpisu elektronicznego nawet całkowite jej wyeliminowanie (zastąpienie dokumentacji drukowanej – elektroniczną).

Wszystkie operacje są realizowane za pomocą standardowych dokumentów: Przyjęcia, Wypożyczenia, Zwrotu, Likwidacji i Wydania do zużycia. Daje to pełny wgląd w sytuację panującą na magazynie dzięki kompletnemu zapisowi zdarzeń ze wskazaniem na pracownika, dział wraz z godziną i datą.

Każdy z tych dokumentów jest opatrzony numerem kolejnym, datą operacji, numerem unikatowym pracownika/kontrahenta oraz spisem pozycji – kartek magazynowych i inwentarzowych.

Na każdym dokumencie jest miejsce na podpis osoby wydającej i przyjmującej, a więc jest możliwe jednoznacznie ustalenie miejsca pobytu każdego przedmiotu i osoby za niego odpowiedzialnej.

Stosowany jest także system elektronicznej autoryzacji transakcji w oparciu o kody kreskowe i zbliżeniowe karty identyfikacyjne RFID.

Kartoteka pracowników zawiera wszystkie możliwe miejsca rozchodu i przychodu narzędzi, a wiec nie tylko pracowników, ale również kontrahentów od których następuje zakup narzędzi, kontrahentów którym się je wypożycza, dział kontroli jakości, dział przeglądów technicznych, remontów, likwidację, oraz bilans otwarcia – stan kartotek na dzień rozpoczęcia pracy z programem.

Nowatorskie rozwiązania użyte w „Programie Magazynowym Narzędziownia® 3,0” takie jak zastosowanie zalet technologii RFID nie tylko znacznie przyśpieszają pracę (wprowadzenie podpisu elektronicznego pracownika), ale przenoszą całą obsługę magazynu lub narzędziowni na zupełnie inny poziom. Koniec z długotrwałym skanowaniem poszczególnych kodów kreskowych. Teraz nadeszła era RFID!

Przypomnijmy raz jeszcze – nasz program pozwala na pełne
usprawnienie całej gospodarki magazynowej.

Od tej chwili obsługa magazynu może być
łatwa, szybka i przyjemna!