Ewidencja Narzędzi
środa Luty 21st 2018
Program Narzędziownia jest to najlepiej sprzedający się obecnie program do zarządzania Narzędziownią. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu oraz nowoczesnych technologii, czyni go prostym, czytelnym i niezawodnym. Już 300 firm codziennie używa Programu Narzędziownia, już 300 firm oszczędza pieniądze na niepotrzebny zakup narzędzi! Pobierz wersję DEMO i zastanów się , dlaczego nie ma Programu Narzędziownia jeszcze w Twojej Firmie!

Treści własne

Archiwa

Mobilny Magazynier ERP

Program Mobilny Magazynier jest programem prostym, zrozumiałym dla każdego użytkownika(nawet mało doświadczonego w pracy z kolektorami danych)

Program Mobilny Magazynier jest sprawdzony w działaniu w szerokim gronie polskich firm i przedsiębiorstw. Zapewnia to możliwość dostosowania programu do własnych potrzeb.

Głównym czynnikiem sprzyjającym integracji z „System ERP” jest to iż baza dla Mobilnego Magazyniera zapisywana jest w plikach CSV. Dzięki temu praktycznie z każdego popularnego na rynku IT formatu, można skonwertować plik do formatu mobilnego, tj CSV.

Przesyłanie takiego pliku na kolektor danych np Casio DT-X8 może odbywać się w sposób ręczny, tzn skonwertowana bazę kopiujemy(wycinamy) następnie udajemy się do folderu Mobilnego Magazyniera na Terminalu Mobilnym np Casio DT-X8 i wklejamy bazę.

Przesyłanie może odbywać się również w sposób automatyczny. Do każdego Mobilnego Magazyniera dodajemy autorski program, który automatycznie kopiuje plik, do kolektora.

Wszystko co nam pozostaje, to kliknięcie w Mobilnym Magazynierze w przycisk importuj bazę danych i już. Gotowe!

Połączenie Casio DT-X8 z Mobilnym Magazynierem, napewno uświetni pracę w każdej firmie(przedsiębiorstwu) wykorzystującego System ERP.

Natomiast firmy które Systemu ERP jeszcze nie posiadają, a chcą sprawować kontrolę we własnej Narzędziowni, w Magazynie , Wypożyczalni Narzędzi i wielu innych, powinny zainteresować się Programem Narzędziownia , który również współpracuje z programem Mobilny Magazynier oraz Casio DT – X8.

 

Szczegółowy Opis Techniczny: Casio DT-X8

Opis Programu: Mobilny Magazynier”>Mobilny Magazynier

Kup Casio DT-X8 - Kup Casio DT-X8