Ewidencja Narzędzi
środa Luty 21st 2018
Program Narzędziownia jest to najlepiej sprzedający się obecnie program do zarządzania Narzędziownią. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu oraz nowoczesnych technologii, czyni go prostym, czytelnym i niezawodnym. Już 300 firm codziennie używa Programu Narzędziownia, już 300 firm oszczędza pieniądze na niepotrzebny zakup narzędzi! Pobierz wersję DEMO i zastanów się , dlaczego nie ma Programu Narzędziownia jeszcze w Twojej Firmie!

Treści własne

Archiwa

Motorola Symbol

Firma Motorola przejeła kilka lat temu czołowego producenta sprzętu AutoID firmę Symbol. Tym samym nowe produkty znakowane są już jako Motorola Symbol, i tego trzeba się trzymać.Motorola Symbol MC3190

Jednym z najnowszych modeli jest kolektor danych MotorolaSymbolMC3190. Jest to bardzo ciekawy kolektor danych, który posiada kwadratowy ekran w rozdzielczości 320×320 pikseli. Posiada on bardzo bogatą listę konfiguracji, dzięki czemu każde przedsiębiorstwo może dobrać terminal mobilny pod kątem własnych potrzeb.Motorola Symbol MC3190
W konfiguracjach zmienia się:

  • czytnik kodów kreskowych 1D lub 2D
  • Moduł WI-FI
  • System operacyjny Windows CE 6.0 lub Windows Mobile 6.5
  • IST – czujnik położenia pomagający określić z jakiej wysokości spadło urządzenie
  • Możliwość wyboru ilości klawiszy: 28 klawiszy, 38 klawiszy , 48 klawiszy
  • Rączka typu GUN
  • Standardowa lub Wzmocniona bateria
  • Obrotowy lub standardowy czytnik kodów kreskowych

Motorola Symbol MC3190 oferowany jest również w wersji RFID. Kolektor danych jest w stanie rozpoznawać tagi RFID pracujące w częstostliwości 13,56 Mhz co nazywamy popularnie standardem MIFARE.
Jest to rozwiązanie dużo droższe aniżeli nawet najbardziej rozbudowana wersja kolektora bez czytnika RFID.

Firma PWSK posiada znacznie tańsze kolektory z RFID w ofercie, po aktualną cenę na wybrany kolektor prosimy kierować do nas korespondencję na adres: biuro@pwsk.pl. Kliknij poniżej aby zobaczyć listę kolektorów.

Kolektory Danych z RFID