Ewidencja Narzędzi
środa Luty 21st 2018
Program Narzędziownia jest to najlepiej sprzedający się obecnie program do zarządzania Narzędziownią. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu oraz nowoczesnych technologii, czyni go prostym, czytelnym i niezawodnym. Już 300 firm codziennie używa Programu Narzędziownia, już 300 firm oszczędza pieniądze na niepotrzebny zakup narzędzi! Pobierz wersję DEMO i zastanów się , dlaczego nie ma Programu Narzędziownia jeszcze w Twojej Firmie!

Treści własne

Archiwa

Program do Ewidencji Majątku – Narzędziownia 3.0, to program dla Twojej firmy!

Oto 10 powodów naszych klientów, dla których podjęli  decyzję o wdrożeniu systemu Program do Ewidencji Majątku Narzędziownia 3.0

1. Czy w Twojej firmie zdarzają się kradzieże narzędzi? 

Małe oraz średnie firmy zwykle posiadają od kilkudziesięciu do kilku tysięcy narzędzi, materiałów, sprzętu, wyposażenia i środków trwałych, które dzięki niewłaściwemu zarządzaniu są łatwym łupem dla złodziei. Często jest to sprzęt kosztujący nawet kilka tysięcy złotych.

Najprościej okazja czyni złodzieja w firmach nie prowadzących ewidencji lub posiadających ewidencję na kartotekach papierowych. Wynika to z faktu, iż pamięć ludzka bywa bardzo ulotna (co, komu, kiedy wydaliśmy, a kiedy zwrócił?!). Zdarza się, że zanim ewidencja papierowa zostanie przeanalizowana okazuje się, że winna osoba już nie pracuje w zakładzie.

Dzięki Narzędziowni 3.0, historię karty pracownika można przeglądać na bieżąco. W momencie, gdy pracownik zechce się zwolnić, drukowane jest pełne  jego rozliczenie.

2. Czy sądzisz, że środki ochrony osobistej są nadmiernie pobierane? Niestety, ze względu na czas,  nie potrafisz tego zweryfikować?

Ludzie lubią pobierać na zapas, w szczególności, gdy za coś nie płacą!  Z reguły wprowadzenie programu komputerowego do magazynu narzędzi oznacza znaczące oszczędności na przedmiotach, których inaczej nie da się przypilnować.

3. Czy w Twojej firmie zdarza się sytuacja, gdzie pracownicy nadmiernie przetrzymują narzędzia na stanie?

Taka sytuacja zdarza się niestety nader często, gdyż pracownicy niechętnie przychodzą z 2-3 narzędziami, składując je w swojej szafce narzędziowej, uniemożliwiając pracę nimi innym.

Dzięki programowi do ewidencji, stan wypożyczeń każdego pracownika  będzie monitorowany na bieżąco.

4. Czy jesteś w stanie ewidencjonować magazyn, z podziałem na typy oraz grupy i rodzaje?

Jest to znacząca przewaga systemu komputerowego nad tradycyjnym, papierowym. Szczegółowe raporty stanów, pozwalają segregować i analizować poszczególne grupy magazynu. T

5. Czy każda osoba w Twojej firmie, może przeglądać na bieżąco stan narzędzi?

Narzędziownia 3.0  oferuje stanowiska do podglądu danych. Jest to świetna wiadomość dla np. kierownictwa czy  technologów, którzy mogą sprawdzić  nie opuszczając własnego miejsca pracy, czy firma jest w posiadaniu odpowiednich narzędzi, aby wykonać dany element.

6. Czy twoja firma posiada skuteczne oznaczenia przedmiotów kodem kreskowym lub chipami RFID?

Każdy składnik majątku, środek trwały i wyposażenie, narzędzie, sprzęt i materiał powinno być w jakiś sposób oznakowane, aby można było je szybko rozróżnić od innego. Tym samym unikamy pomyłek związanych np. z wydawaniem narzędzi unikatowych.  Zastosowanie etykiet z kodem kreskowym lub nowoczesnych i trwałych chipów RFID, eliminuje pomyłki podczas ewidencji majątku, wydawania narzędzi. Kolektor danych, skaner kodów kreskowych lub czytnik RFID precyzyjnie i szybko wszystko ewidencjonuje.

7. Czy sprawnie przebiega w Twojej firmie proces inwentaryzacji?

Integralnym składnikiem Programu do Ewidencji Narzędziownia jest oprogramowanie do inwentaryzacji. Jest ono na tyle skuteczne, że jest sprzedawane także jako osobny produkt- Szybka Inwentaryzacja, ciesząc się dużym powodzeniem:  
https://www.szybkainwentaryzacja.pl/

8. Jak skutecznie rozliczyć z narzędzi pracowników, będących na wyjazdach służbowych?

Olbrzymią zaletą programu do ewidencji jest łatwy nadzór nad wydawaniem i kontrolą wracającego sprzętu. Pomagają w tym czytniki RFID i terminale mobilne.

Terminale mobilne (kolektory danych), są to małe urządzenia wyposażone we własny system operacyjny Windows CE lub Windows Mobile, przy pomocy których, można dokonywać tych samych operacji jakie dokonuje się w programie Narzędziownia 3.0. Szybko i w dogodnym miejscu, gdzie następuje przekazanie i odbiór sprzętu.

9. Czy uważasz, iż mógłbyś sobie nie poradzić z obsługą  rozbudowanego programu do ewidencji jakim wydaje się Program Narzędziownia 3.0?

 Program magazynowy posiada proste i przejrzyste menu. Już po chili, można się domyśleć gdzie znajduje się 80% funkcji. Program został przygotowany w oparciu o opinie ludzi pracujących na co dzień w profesjonalnych narzędziowniach, jest intuicyjny w obsłudze.

10. Dlaczego program  Narzędziownia 3.0 dba o środowisko?

Zastosowanie najnowszych technologii takich jak: RFID, kody kreskowe, kolektory danych pomaga zaoszczędzić na drukowanym papierze i energii elektrycznej. Każdy pracownik, który odbija się własną kartą zbliżeniową podczas wydania czy zwrotu narzędzi posiada swój indywidualny numer RFID, który jest unikatowy. Tym samym, nie trzeba drukować żadnych dokumentów potwierdzających wydanie czy przyjęcie, gdyż podpis pracownika zostaje zastąpiony tym właśnie numerem. Dzięki temu zużywamy mniej papieru, tuszu oraz energii potrzebnej do wydruku dokumentów.

 Ewidencja majątku narzędziownia