Ewidencja Narzędzi
środa Luty 21st 2018
Program Narzędziownia jest to najlepiej sprzedający się obecnie program do zarządzania Narzędziownią. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu oraz nowoczesnych technologii, czyni go prostym, czytelnym i niezawodnym. Już 300 firm codziennie używa Programu Narzędziownia, już 300 firm oszczędza pieniądze na niepotrzebny zakup narzędzi! Pobierz wersję DEMO i zastanów się , dlaczego nie ma Programu Narzędziownia jeszcze w Twojej Firmie!

Treści własne

Archiwa

Skanery Kodów Kreskowych

Najpopularniejsze obecnie skanery kodów kreskowych posiadają nowoczesne czytniki laserowe, i posiadają wzmocnioną obudowę odporną na upadki. Jednym z takich skanerów jest Motorola Symbol LS2208.

Jest to niskobudżetowy skaner, jednakże LS2208 świetnie radzi sobie na co dzień nie tylko w hipermarketach, kioskach Ruchu, LS2208 czyta również kody pocztowe.

Skaner LS2208 ma możliwość wykonania do 100 skanów na sekundę, dzięki czemu nawet uszkodzone kody kreskowe mają szanse na odczytanie.  LS 2208 jest to czytnik kodów , który będzie służył przez długi okres czasu.

 

skaner kodów kreskowych LS2208

LS2208

Skaner kodów kreskowych LS2208 polecamy wraz z programem Narzędziownia. Dzięki temu mamy gwarancję, że sprzęt który dostarczamy do klientów jest niezawodny.