Ewidencja Narzędzi
środa Luty 21st 2018
Program Narzędziownia jest to najlepiej sprzedający się obecnie program do zarządzania Narzędziownią. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu oraz nowoczesnych technologii, czyni go prostym, czytelnym i niezawodnym. Już 300 firm codziennie używa Programu Narzędziownia, już 300 firm oszczędza pieniądze na niepotrzebny zakup narzędzi! Pobierz wersję DEMO i zastanów się , dlaczego nie ma Programu Narzędziownia jeszcze w Twojej Firmie!

Treści własne

Archiwa

Mobilny Magazynier i obsługa RFID

Program Narzędziownia ściśle współpracuje z programem na kolektory danych
Mobilny Magazynier to fakt. Dzięki takiemu połączeniu możemy w dowolny sposób zarządzać środkami trwałymi, narzędziami itd.

Jak wiadomo, Program Narzędziownia obsługuje technologię RFID, aby zwiększyć bezpieczeństwo wydawania narzędzi pracownikom, ale również i przyspieszyć proces wydawania narzędzi.

Wielu klientom brakowało czegoś takiego w programie Mobilny Magazynier, lecz nie każdego klienta było stać na kupno kolektora (wtedy to była nowość) z obsługą RFID za kilkanaście tysięcy złotych.

W obecnej chwili, cena kolektorów z RFID spadła znacząco, dzięki temu zabieramy się za dodanie modułu Mobilnego Magazyniera, aby również proces wydawania narzędzi w terenie, mógł być bezpieczny, oraz szybki…
mobilny magazynier, obsługa rfid,