Ewidencja Narzędzi
środa Luty 21st 2018
Program Narzędziownia jest to najlepiej sprzedający się obecnie program do zarządzania Narzędziownią. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu oraz nowoczesnych technologii, czyni go prostym, czytelnym i niezawodnym. Już 300 firm codziennie używa Programu Narzędziownia, już 300 firm oszczędza pieniądze na niepotrzebny zakup narzędzi! Pobierz wersję DEMO i zastanów się , dlaczego nie ma Programu Narzędziownia jeszcze w Twojej Firmie!

Treści własne

Archiwa

Program Narzędziownia Likwidacja Środków Trwałych

Likwidacja Środków Trwałych jest jednym z kluczowych pojęć związanych z funkcjonowaniem każdej narzędziowni. Oczywiście każdy sobie życzy aby tych likwidacji było jak najmniej, gdyż zwykle likwidacja kojarzy się z czymś zużytym, zepsutym nie nadającym się do dalszego użytkowania.

Śmiało można stwierdzić iż likwidacja środków trwałych jest procesem, który nieznacznie ustępuje procesom takim jak:

  • Przyjęcie narzędzi na magazyn
  • Wydanie narzędzi z magazynu
  • Zwrot narzędzi na magazyn

Dzięki schematyczniej budowie Programu Narzędziownia, wszystkie procesy wykonuje się w podobny sposób.

Zadaniem operatora jest wskazanie który proces ma nastąpić, wybranie pracownika/kontrahenta który zwraca, bądź jemu ma zostać coś wypożyczone a następnie wybór narzędzi.

Nie inaczej jest w przypadku likwidacji środków trwałych, z tym wyjątkiem iż zamiast pracownika/kontrahenta wybrane jest domyślnie LIKWIDACJA stąd, tylko wystarczy wybrać narzędzia z magazynu, aby wygenerować raport likwidacji i zakończyć cały proces.